03/04/13 09:00

Вилаш-Боаш: Този Арсенал си може толкова

Мениджърът на Тотнъм Андре Вилаш-Боаш бе щастлив от победата над Арсенал (2:1) в дербито на Северен Лондон и заяви, че неговият тим не се е чувствал заплашен от градския си съперник. „Шпорите“ нанесоха убийствен удар по самочувствието на „топчиите“ с два бързи гола в края на първата част, като силите на хората на Венгер стигнаха само за почетен гол на Пер Мертезакер. „Миналата година, когато Арсенал ни победи с 5:2, за да скъси разликата до 7 точки, все още имаше шанс за Тотнъм да се класира за Шампионската лига. Нещата обаче много бързо се раз...