03/04/13 08:04

Удивителната серия на Чикаго продължи и срещу Детройт

Отборът на Чикаго продължава да бъде единственият без загуба в редовното време в Националната хокейна лига на САЩ и Канада (НХЛ). Късно снощи Блекхоукс надиграха Детройт в собствената му зала с 2:1 след изпълнение на дузпи и записаха 9-а поредна и общо 19-а победа за сезона. На „Джо Луис Арена“ двамата вратари – Кори Крофърд и Джими Хауърд откраднаха шоуто за вечерта, като всеки от тях направи по 32 спасявания, за да докара мача до продължение. След нулеви първи два периода Ред Уингс успяха да открият само 3 минути след началото на третия чрез ...