03/06/13 16:08

Партизан с лека победа в отложен мач, новак вкара два гола

Партизан се наложи без проблеми с 4:0 над аутсайдера Борча, при гостуването си в отложен мач от 16-я кръг на сръбското първенство. Иван Иванов игра пълни 90 минути за лидера в западната ни съседка, а на сметката си записа и един жълт картон. С успеха, Партизан отново е на осем точки пред втория в класирането Цървена звезда, и девет пред третия Войводина. Неманя Койч откри резултата още в осмата минута, като това бе първи гол за него във втория му мач с екипа на Партизан, след трансфера от Рад Белград. Александър Митрович покачи на 2:0 в 35-та м...