03/06/13 01:06

Роналдо: Доволен съм, но ми е мъчно за Манчестър Юнайтед

Кристиано Роналдо не се зарадва на втория си гол във вратата на Манчестър Юнайтед, но след срещата, завършила с успех за неговия Реал Мадрид и класиране на четвъртфинал в Шампионската лига, нямаше как да не е доволен. „Приеха ме невероятно. За мен и двата мача бяха много емоционални, особено това гостуване на „Олд Трафърд“, призна бившият футболист на Ман Юнайтед. „Не мога да опиша как се чувствам. Феновете ме накараха да се срамувам от себе си, защото не показвах обичайната си класа. Въпреки всичко, помогнах на отбора си, и вътре в себе си, чу...