03/14/13 11:54

Иван Караджов: Стремим се да се представяме добре в защита

Вратарят на Берое Иван Караджов вече три мача подред запазва вратата си без допуснат гол. Той заяви, че в отбора се стремят да се представят добре в защита и това е една от причините старозагорци да не е получил гол вече 270 минути. „Най-важното бе да победим Пирин Гоце Делчев без да допуснем гол. Доволни сме и гледаме към другия мач в събота”, коментира вратарят. „Стремим се да се представяме добре в защита и да вкарваме в атака, за да печелим”, добави стражът на Берое. „Имаме аванс от един гол. Важното е, че те не ни вкараха. Ще отидем в Гоце...