03/16/13 21:45

Байерн с труден, но сладък успех в Леверкузен, вече е на 2 победи от титлата

Байерн Мюнхен постигна трудна, но в същото време много сладка победа срещу Байер в Леверкузен. На „БайАрена“ баварците победиха с 2:1 като победното попадение дойде в самия край на мача. Марио Гомес бе дал аванс на своя отбор през първото полувреме, но Симон Ролфес изравни 15 минути преди края. Автогол на Филип Волшайд в 87-а минута обаче донесе трите точки за Байерн, с които немският колос се доближава още повече до титлата. Убедителният лидер в Бундеслигата има 69 точки, с 20 поведе от втория Борусия Дортмунд при 8 кръга до края на шампионата...