03/16/13 17:31

Ботев Вр и Локо Сф завъртяха хикс, съдията отново ядоса домакините

Отборите на Ботев Враца и Локомотив София не се победиха и завършиха 0:0 в мач от 18-я кръг на А група. За съжаление главният рефер на срещата Стефан Спасов не остана незабелязан, като в много случаи си навличаше гнева на домакините. Може би лошите метеорологични условия отказаха голяма част от феновете на врачани да проследят на живо двубоя, който се състоя на стадион „Христо Ботев“. Футболистите на Антони Здравков бяха много по-свежи в сравнение с противника им Локо Сф, който само преди няколко дни игра мач за Купата на България срещу ЦСКА(0...