03/16/13 20:13

Спартак Плевен взе пета победа, младежите не издържаха след почивката

Спартак Плевен записа пета победа в първенството, с 93:74 срещу младежите от Теси. Двата състава изиграха интересно и оспорвано първо полувреме, в което момчетата на Любо Минчев се държаха равностойно на съперника. На почивката те се оттеглиха само с осем точки пасив – 45:37, а и до края на третия период се държаха на 11-13 точки разлика. Спартак обаче поддържаше преднината си уверено, а след като Теси реализира само пет точки в първите пет минути на последната четвърт, си подсигури и успеха с аванс от 18-19 точки. Теси направи по-малко грешки ...