03/20/13 20:46

Балкан се измъчи максимално, но измъкна успеха у дома срещу Черно море

Балкан спечели много трудна домакинска победа в 21-я кръг на родното първенство. Тимът от Ботевград прие Черно море Порт Варна и едва измъкна успеха след 76-72, пише bgbasket.com. Така балканци прекъснаха серията си от две поредни поражения и вече имат 13 успеха и 8 загуби, с които запазват четвъртата позиция. Варненци пък са на седмото място с баланс 8-13. В следващия кръг Балкан е домакин на Ямбол, докато Черно море приема Лукойл Академик. Двата отбора започнаха кош за кош, а в един момент домакините направиха серия от 10-0, с която дръпнаха ...