03/24/13 22:59

Гана смаза Судан, Етиопия остана непобедена в световните квалификации в Зона Африка

Гана победи Судан с 4:1, а Етиопия остана непобедена в група А на световните квалификации от Зона Африка. На стадион „Баба Яра“ в Кумаси, играчите на Квеси Апия вкараха по два пъти във всяко едно от полувремената и без проблеми стигнаха до успеха. Асамоа Гиян даде аванс на домакините в 19-а минута, а Уакасо Мубарак удвои преднината 7 минути преди почивката. Абдул Уарис сложи край на надеждите на Судан след трети гол в 79-а минута, а Емануел Агиеманг-Баду оформи крайното 4:0 малко след това. Този резултат доближи Гана само на точка до върха в гр...