03/24/13 17:45

Христо Маринов загуби срещата за бронза

Световният шампион Христо Маринов изпусна бронзовия медал от Европейското първенство по борба, след като загуби малкия финал от Шаханян (Армения). Българинът претърпя поражение с 0:2 (0:1, 0:3). Христо Маринов стартира с успех срещу чеха Омаров 2:0 (2:0, 2:0), а в четвъртфиналите отстъпи пред петия от олимпийските игри Владимир Гегешидзе (Грузия) - 0:2 (0:2, 0:1). Представителят на домакините стигна финал и го изтегли в репешажите. Там Маринов се справи с молдовеца Мачану с 2:0 (1:0, 2:0). В последната си среща обаче претърпя поражение и не усп...