03/25/13 19:22

Йоги Льов иска поправителен срещу Казахстан

Селекционерът на германския национален отбор по футбол Йоаким Льов изиска пълна концентрация от своите играчи за предстоящата световна квалификация срещу Казахстан. Според треньора футболистите му не са се отнесли достатъчно сериозно към съперника, който победиха в петък. Въпреки наглед лесната победа с 3:0, която „бундестимът“ регистрира при визитата в Астана, след почивката домакините имаха няколко много добри възможности да намалят изоставането си, а Конисбаев дори удари напречната греда. „Намалихме оборотите след почивката в Казахстан и зап...