03/26/13 20:49

Юношите ни потеглиха със загуба от Германия

Юношеският национален отбор на България до 17 години загуби с 2:5 от Германия в първия си мач от елитния квалификационен кръг за Евро 2013. Момчетата на Методи Деянов стояха добре срещу именития си съперник и дори успяха да изравнят резултата малко след откриването му, ала в крайна сметка домакините взеха своето. Още през първата част „бундестима“ имаше няколко много чисти възможносит да открие, но нашият вратар Димитър Митов успя да запази нулевото равенство до почивката. Веднага след подновяването й обаче Вернер откри резултата, след като пое...