03/30/13 19:28

Страмачони: С тази игра заслужавахме различен резултат

Треньорът на Интер Андреа Страмачони изтъкна, че победният гол на Ювентус в дербито на Италия е паднал противно на логиката, и разкри, че Естебан Камбиасо се е извинил за ужасното си единоборство в края на мача. „Нерадзурите“ намериха сили да изравнят, след като още в третата минута изостанаха в резултата, но Алесандро Матри донесе трите точки за гостите с попадение след час игра. „Допуснахме ранен гол, а изключителният удар на Фабио Куалярела накара мача да върви по вкуса на Ювентус“, каза младият специалист. „Играхме по-добре през второто пол...