03/30/13 22:41

Твенте продължава да се мъчи в Еншеде, едва спаси хикс

Твенте продължава да не може да вземе победа на свой терен от началото на 2013-та година, и едва спаси точката за 1:1 срещу НАК Бреда. Ники Михайлов игра цял мач на вратата на Твенте в този първи мач от 28-я кръг на Ередивизие. Михайлов отрази опасен удар на Дани Веербек през първото полувреме, но като цяло голови ситуации почти нямаше. Въпреки че домакините имаха повече владение върху топката, НАК Бреда контраатакуваше опасно, и Кени ван дер Вег откри резултата в 50-та минута, с първия си гол в професионалния футбол. Чак в последните 15-тина м...