03/30/13 17:49

Тенчо Тенев: Ние сме виновни за изпуснатите точки

Старши треньорът на Пирин Гоце Делчев Тенчо Тенев заяви, че неговият отбор е единственият виновник за това, че днес Пирин не взе трите точки. Това сподели специалистът на пресконференцията след мача с Етър от 19-я кръг на А група, който завърши при резултат 2:2. „Това, че не успяхме да победим ни носи малко повече напрежение в оставащите мачове. През първата част нямаше агресивност, заспахме отбелязаха ни гол. При 2:1 футбол почти липсваше. Ние сме си виновни за изпуснатите 2 точки. Можеше да завършим 2:1, ако бяхме по-концентрирани. Не притесн...