04/03/13 08:43

Юп Хайнкес: Показахме висока класа срещу Ювентус

Старши треньорът на Байерн Мюнхен Юп Хайнкес вярва, че неговият тим е достойният победител след първия мач от четвъртфиналите на Шампионската лига срещу Ювентус на „Алианц Арена“ във вторник. Баварският гранд спечели срещата с 2:0. „Бяхме много добре подготвени за този мач“, сподели след края на мача Юп Хайнкес. „Потвърждението е нашата тактика. Ние ги атакувахме много рано и извадихме Пирло от играта. Ранният гол ни даде спокойствието и играхме невероятно в някои моменти от срещата“, сподели още треньорът. „Изучавах Ювентус отново и отново. Ща...