04/04/13 19:24

Децата на Берое трети на „Чирпанска кама“

Децата на Берое, родени 2000г., спечелиха третото място на Седмия национален турнир за подрастващи “Чирпанска кама”. Възпитаниците на Сидер Димитров победиха домакините от Чирпан с 4:0, като попаденията вкараха Марчо Костадинов на два пъти, Денислав Станчев и Мони Димитров. Резултатът бе открит още в 4-ата минута, когато Златомир Матев изведе в коридор Денислав Станчев, който пусна успореден на голлинията пас към непокрития Марчо Костадинов и последният на празна врата вкара за 1:0. Две минути по-късно Марчо Костадинов навлезе в наказателното...