04/04/13 12:27

Рилски спортист гостува на шампиона в БИБЛ

Рилски спортист гостува довечера на шампиона в Балканската лига по баскетбол Галил Гилбоа. Двубоят е от 18 часа и е последен за двата тима в Топ 6 на регионалната надпревара. И двата състава имат сигурно място във Финалната четворка. Американецът от Рилецо Тери Смит е топреализатор в БИБЛ със средно 19.8 точки на мач. Израелците са на втора позиция в класирането с 6 победи и 3 поражения от 8 изиграни мача, а Рилски спортист е четвърти с актив 4-5. Четворката се допълва от първия Левски, който е с 8 победи и 2 загуби и третия Куманово, който пък...