04/07/13 21:57

Хасково изравни серията с Левски, Монтана е на полуфинал

Хасково и Левски ще играят трети решителен мач от четвъртфиналната серия от НБЛ-жени, след като хасковлийки победиха със 71:67 като домакин във втората среща между отборите. Баскетболистките на Елена Станкова бяха домакини и след много обрати в мача стигнаха до успеха и направиха резултата в серията 1-1 победи. Така последният полуфиналист в първенството ще се реши в третия мач между тях, който ще се играе в София на 10-и април (сряда), пише BGbasket.com. Анита Тейлане изигра много силен мач и допринесе за победата на отбора си с 20 точки, 18 б...