04/09/13 09:32

Анчелоти: Няма значение дали Меси ще играе или не

Старши треньорът на Пари Сен Жермен Карло Анчелоти заяви, че за неговия отбор няма значение дали Лионел Меси ще играе на реванша за Барселона, или не. Парижани гостуват в сряда на „Ноу Камп“ в четвъртфинал-реванш от Шампионската лига, при резултат 2:2. Меси е с контузия, и остава до последно под въпрос за двубоя, но Анчелоти не смята това за важен въпрос преди срещата. „Ние трябва да се защитаваме умно, но целта ни ще бъде не само да играем в отбрана, но и да покажем кураж,“ заяви италианският специалист пред RMC Sport. „Със или без Меси, за на...