04/10/13 00:31

Жозе Моуриньо: Нямаше време да нервнича

Старши треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо заяви след поражението с 2:3 на реванша от четвъртфиналите на Шампионската лига срещу Галатасарай, че дори не е имал време да нервничи. Причината е изключително атрактивният мач, който се изигра в Истанбул. Само в рамките на 15 минути турският тим реализира три гола – дело на Емануел Ебуе, Уесли Снайдер и Дидие Дрогба. В крайна сметка, за полуфиналите на турнира се класира Реал Мадрид, който победи Галата с 3:0 в първия двубой. „Ние сме на полуфиналите и това е нещото, което има значение. Не бях из...