04/10/13 17:57

Илиан Илиев: Тук идва въпросът, дали заслужаваме да станем шампиони?!

Старши треньорът на Левски Илиан Илиев бе видимо разочарован от равенството 1:1 като гост на Пирин Гоце Делчев. „Сините“ поведоха в резултата с гол на Ромейн Ели, но през втората част домакините изравниха след дузпа. „Ядосан съм много. Допускаме гол, който сериозен отбор, който иска да става шампион, не може да допусне. Имам предвид, че Пирин си изпроси дузпата. Като цяло терен, обстановка не предразполагаше много за футбол. Трябваше да караме на борба. Започнахме да ритаме топката, пригодихме се към техния стил. Направихме ротации, за да могат...