04/10/13 11:47

Овечкин пак се разписа при инфарктна победа на Вашингтон

Звездата на Вашингтон Александър Овечкин отново бе на висота за своя тим при победата над Монреал с 3:2 от редовния сезон в Националната хокейна лига. Руският нападател се отчете със своя 6-и гол в последните три мача и заедно с вратаря на тима Михал Нойвирт (27 спасявания) поведе съотборниците си към обрата срещу канадския тим. От доста време столичани нямаха успех срещу тим от зоната на плейофите, като вечерта им не започна добре. Ларс Елер откри към края на първата част, а въпреки чудесните изяви на Овечкин изравняването дойде едва към среда...