04/11/13 13:24

Брус Инканго: Моята позиция е в центъра на атаката

Нападателят на Черно море Брус Инканго, който влезе като резерва през първата част на мястото на контузения Манолов, но през второто полувреме бе заменен бе любезен да даде кратко интервю след мача. „Дойдох в труден момент за Черно море. Важното е, че спечелихме домакинския си мач срещу последния в класирането. Ако успеем да вземем нещо и от гостуването си в Бургас, ще свършим добра работа”, коментира Инканго. Той не скри, че езиковата бариера е пречка за него на този етап, но се надява с времето да се справи. На въпроса къде предпочита да игр...