04/11/13 22:41

Ямбол спечели драма с Рилски, двата отбора ще се срещнат и в плейофите

Ямбол удължи лошата серия на Рилски спортист, след като го победи с 98-95 като гост в Самоков, пише bgbasket.com. Така тимът на Иван Чолаков нанесе четвърто поредно поражение на съперника и на практика фиксира класирането на двата отбора. С този мач вече е сигурно, че единият отбор ще се класира на 4-о място, а другият на 5-о, което значи, че предстои среща между тях в първия кръг на плейофите. За момента Рилски има предимство от две победи в повече, но ако тимът падне в двата си мача до края, а ямболии ги спечелят, то те ще имат домакинско пре...