04/12/13 10:42

ПАО скърши Барса от втория опит

Панатинайкос се наложи с 66:65 като гост на Барселона във втория мач от четвъртфиналната серия в Евролигата, и по този начин изравни резултата в нея до 1-1 победи. Следващите две срещи са в Атина, което дава шанс на ПАО да отстрани Барса на своя територия. Играе се до три победи от пет мача. Легендата Димитрис Диамантидис доказа класата си за пореден път, като реализира решителна тройка в последното нападение на Панатинайкос. Най-добрият защитник в Европа имаше срещу себе си мощния Нейтън Джауай, но центърът не се справи и остави Диамантидис да...