04/12/13 09:22

Чикаго отвя Ню Йорк, спря серията на Никс до 13

Нейт Робинсън бе неудържим и записа 35 точки, с което помогна на Чикаго Булс да победи в своята зала Ню Йорк със 118:111, а по този начин да сложат край на серията от 13 поредни победи на Никс в НБА. Освен всичко друго, този сезон Чикаго победи Ню Йорк във всички срещи помежду им. Робинсън реализира пет тройки за домакините, които помрачиха поредния отличен мач на звездата на гостите Кармело Антъни. Голяма част от играчите на Булс завършиха с двоен точков актив, като Джими Бътлър и Карлос Буузър завършиха срещата с дабъл-дабъл. Първият записа н...