04/13/13 21:00

Ла Коруня се измъкна от дъното след бой над Леванте

Борещият се за оцеляване в Примера дивисион тим на Ла Коруня записа изключително важни три точки в мач от 31-ия кръг на шампионата. „Синьо-белите“ разбиха отбора на Леванте с 4:0 като гости, като по този начин събраха актив от 29 точки и излязоха на 16-то място във временното класиране. Преките конкуренти на Ла Коруня в дъното обаче, все още не са изиграли мачовете си от кръга. Крайният изход от двубоя бе предрешен още през първото полувреме, когато гостите вкараха три от попаденията си. Резултатът бе открит още в 12-ата минута от Валерон. Попа...