04/14/13 09:57

Ивелин Попов влезе в историята на Кубан

Българският нападател Ивелин Попов влезе в историята на Кубан Краснодар с попадението си в мача срещу Терек Грозни (2:2). Голът на Попов е под номер 300 за Кубан в елитните дивизии на СССР и Русия. Ивелин Попов се разписа в 88-ата минута. Попов получи чудесен пас през центъра и остана очи в очи със Годзюр. Българинът копна топката към горния десен ъгъл, но тя срещна гредата. За негов късмет той отново първи стигна първи до нея и с красив плонж оформи крайното 2:2. Това е четвърти гол на Ивелин Попов в Премиер лигата от началото на сезона.