04/15/13 18:46

15-годишните хандбалистки взеха купата на България

Девойките младша възраст на „Етър- 64" спечелиха купата на България. На финилите в Габрово великотърновските хандбални надежди побадиха във всичките си срещи. Възпитаничките на треньорката Зоя Стефанова бяха в една предварителна група с отборите от Хасково и Панагюрище, които надиграха съответно с 19:5 и 19:7. На полуфинала 15- годишните великотърновки отнесоха „Ники спорт" (Сливница) с 25:10 и се изправиха срещу домакините от „Бъки" в директен мач за трофея. В него гостенките поведоха още в началото с 6:1, а почивката дойде при 11:5 в тяхняа...