04/21/13 00:20

Иван Иванов с цял мач при победа на Партизан

Българският национал Иван Иванов изигра цял мач за своя Партизан, който победи Рад с 2:0 в градско дерби на Белград от 24-тия кръг на сръбското първенство. Бившият защитник на ЦСКА бе на обичайното си добро ниво и благодарение на добрата игра на него и съотборниците му в отбрана, Партизан запази своята мрежа „суха“. Илич откри резултата в 8-а минута, а Кожич оформи крайното 2:0 малко преди края на първата част. По този начин Партизан направи още една крачка към титлата в Сърбия. Грандът е лидер с 57 точки, на 7 зад своя най-голям съперник Църв...