04/21/13 16:01

Петев: Подходихме несериозно и последните минути бяха трудни за нас

Старши треньорът на Лудогорец Ивайло Петев не бе особено доволен от играта на своите футболисти въпреки победата над Миньор Перник с 2:1. Успехът върна шампионите на първото място в А група, но заключителните минути на мача бяха доста тежки за гостите от Разград. „Сами си направихме мача труден. Изцяло владеехме инициативата, имахме игрово преимущество почти през целия мач. Създадохме доста, но не успяхме да ги реализираме. Според мен подходихме несериозно в завършващата фаза. Лошото е, че с едно положение върнахме отбора на Миньор в мача и пос...