04/26/13 21:25

Дунав едва оцеля в Бургас след две продължения срещу Нефтохимик

Дунав 8806 спечели изключително драматичен първи мач от финалната серия в НБЛ-жени срещу Нефтохимик 2010 като гост с 96-92 след две продължения, пише bgbasket.com. Така шампионките започнаха успешно защитата на титлата си и направиха резултата в серията 1-0 победи, въпреки изключителния характер, който показаха баскетболистките на Петко Маринов. Утре отборите отново ще се срещнат в Бургас от 18.00 часа. Серията е играе до 3 победи от 5 мача, а третият и евентуален четвърти мач ще се играят в Русе. Въпреки добро начало на домакините, русенки зав...