04/26/13 21:20

Монтана би Хасково у дома, на победа е от бронза

Монтана 2003 започна успешно серията за трето място при жените. Монтанки победиха Хасково 2012 у дома с резултат 76-57 и вече водят с 1-0 победи в серията, пише bgbasket.com. Отборите ще играят до 2 победи от 3 мача, което означава, че баскетболистките на Славко Димитров ще имат две възможности да затворят серията и да спечелят бронза за втора поредна година. Мач номер две е на 28-ми април (неделя) от 18.00 в Хасково. Хасково започна срещата със серия от 11-2, но домакините веднага успяха да се върнат и след 20-7 до края на първата част взеха в...