04/27/13 09:27

Спърс с трета поредна победа над Лейкърс, Бостън на път да отпадне

Баскетболистите на Сан Антонио Спърс разгромиха Лос Анджелис Лейкърс със 120:89 като гости в третия мач между двама тима от плейофите от първи кръг в НБА. Тим Дънкан бе най-резултатен за победителите с 26 точки и 9 борби. На "езерняците" въобще не им помогнаха трипъл дабъл на По Гасол (11 точки, 10 асистенции и 13 борби) и дабъл дабъл на Дуайт Хауърд (25 точки, 11 борби). Четвъртият мач, който може да се окаже заключителен при нов успех на "шпорите", ще се проведе на 28 април в Лос Анджелис. Ню Йорк Никс също води с 3-0 победи на Бостън, след к...