05/02/13 22:23

Драматична победа за Звезда запази интригата на върха в Сърбия

Партизан запази преднината си на върха в класирането в Сърбия, след като се наложи с 3:1 над Раднички Ниш в 26-я кръг. Цървена звезда също победи, много мъчно, с 3:2 като гост на Ягодина, и запази дистанцията от две точки пред лидера. Партизан е с 61 точки, а Звезда има 59, като до края на първенството остават четири кръга. Иван Иванов игра цял мач за успеха на Партизан, в дебютния мач на Вук Рашович начело на "гробарите". Волков и Митрович на два пъти бяха точни за домакините, а Бинич отбеляза едно попадение за Раднички. Последните пет минути ...