05/03/13 21:23

Контузия извади Сърмов рано-рано при нулев хикс за Касъмпаша

Неприятна контузия помрачи 14-ия мач на Георги Сърмов като титуляр за своя Касъмпаша при 0:0 с Генчлербирлиги от 32-ия кръг на турската Суперлига. Българският национал остана на терана едва до 4-ата минута на мача, когато получи травмата си. Матиас Фрицлер веднага се появи на негово място, докато бившият играч на Левски пое към съблекалните. Въпреки принудителната смяна откриващият четвърт час мина под диктовката на гостите, но след това Генчлербирлиги взе нещата в свои ръце. Въпреки че положения не липсваха, нито един от двата отбора не успя д...