05/03/13 21:29

Тунчев и Виданов играха цял мач за Заглебие при равенство срещу опашкар

Българските защитници Александър Тунчев и Павел Виданов играха цял мач за своя Заглебие Любин при равенството срещу борещия се за оцеляване тим на Подбескиджие Биелшко Бяла. Мачът, който бе първи от 25-ия кръг на Екстракласата, приключи при резултат 1:1. Резултатът бе открит от гостите от Любин, които успяха да поведат в 24-ата минута, когато Михал Пападопулос даде преднина на Заглебие. Домакините обаче съумяха да стигнат до ценната точка през второто полувреме. Словакът Робер Демжан оформи крайния резултат в 63-ата минута на двубоя. След изигр...