05/06/13 10:44

Клозе скромен след петте гола: Вкарах ги заради отбора

Нападателят на Лацио Мирослав Клозе остана скромен, въпреки че вкара 5 гола при победата с 6:0 над Болоня в неделя. Немският национал вкара всички свои голове само за 40 минути и по този начин стана първият играч на Лацио, който вкарва пет гола в един мач след Роберто Прицо през 1986. „Дали съм вкарвал пет в един мач? Направих го веднъж, когато бях с Кайзерслаутерн, но днес моите пет гола бяха изцяло заради отбора“, заяви Клозе. „Доволен съм от моите голове, но съм много доволен от отборното представяне. Работихме много здраво и бяхме в средата...