05/07/13 00:06

Съндърланд измъкна важна точка от Стоук с човек по-малко

Съндърланд и Стоук Сити завършиха наравно 1:1 в последен мач от 36-я кръг на английската Висша лига. Спечелената точка от "черните котки" ги изравни с Норич и Нюкасъл, като трите тима делят местата над зоната на изпадащите от 15-то до 17-то. Стоук пък вече е на шест точки от опасната черта и на практика вече спаси мястото си в елита, макар че се нуждае поне още от точка, за да е сигурен и на теория. Стоук Сити успя да поведе в резултата още в деветата минута, когато Джонатан Уолтърс успя да засече в мрежата една топка, отбита след корнер, изпъл...