05/09/13 23:11

Тити: Трябва ни дисциплина, като в националния по футбол, иначе и папата няма да ни оправи

Старши треньорът на Левски Константин Папазов заяви, че тимът му е поправил грешките си от първия мач срещу Балкан, и заслужено е стигнал до победа във втория, за да поведе с 2-0 в полуфиналната серия от НБЛ. В понеделник серията се пренася в Ботевград, и при успех на Левски, „сините“ ще се класират на финал. „Безспорно играхме по-добре от първия мач. 32-33 минути много силно в защита. Когато Балкан започна да игра на ръба на риска, загубихме концентрация. При 16 точки разлика, пет минути преди края, не трябва да се допуска това, което стана, г...