05/09/13 14:27

Целувките на Гришо вдъхновиха Маша за място на четвъртфинал

Мария Шарапова се класира на четвъртфинал на турнира в Мадрид с награден фонд 4 милиона долара. Рускинята се наложи над Сабине Лисицки с 6:2, 7:5. Маша взе лесно първата част, но във втората бе пробита на два пъти от немската си съперничка, и трябваше да стигне до 12 гейма, за да стигне до успеха. След маратонски 11-ти гейм, Шарапова проби Лисицки, и от свой сервис затвори мача в следващия период. В следващия кръг Шарапова очаква победителката от мача между Кая Канепи (Естония) и Даниела Хантухова (Словакия). Световната номер 2 показва добра фо...