05/16/13 09:10

Маями и Мемфис на полуфиналите в НБА

ЛеБрон Джеймс записа 23 точки и 8 асистенции за Маями Хийт, които изпуснаха преднина от 18 точки, но все пак устискаха за успеха с 94:91 над Чикаго, класирал ги на полуфинал в НБА, информира БГНЕС. Дуейн Уейд игра с травма, но добави 18 точки и 6 асистенции, докато Крис Бош остана с 12 точки и 7 борби за Хийт, които спечелиха четири поредни мача срещу Булс след загубата в началото като домакин. Действащият шампион ще срещне Индиана Пейсърс или Ню Йорк Никс на полуфиналите. Пейсърс водят с 3-1 в плейофа, а петият мач е в четвъртък в "Медисън Ску...