05/17/13 11:24

Петев: Срещу Левски очаквам победа с добра игра

Треньорът на Лудогорец Ивайло Петев сподели накратко очакванията си за дербито с Левски, което ще реши битката за титлата. "На Герена излизаме с една мисъл - да демонстрираме добра игра и да победим", заяви Петев. "Надявам се в събота да стане едно истинско дерби, което да спечелим ние", допълни специалистът, цитиран от официалния сайт на шампионите.Петев не смята, че Лудогорец има голямо предимство предвид факта, че Левски игра 120 минути при загубата с дузпи от Берое във финала за Купата на България. "Съперникът разполага с добър отбор. Левск...