05/18/13 22:47

България падна от Сърбия с 2:3 и си тръгна

Мъжкият ни национален отбор по волейбол загуби и втората си контрола от Сърбия. Българите отстъпиха тази вечер с 2:3 гейма от европейските шампиони. Нашите в началото поведе с 1:0 гейма след 35:33 точки.последваха две части за домакините с 25 : 17 и 25 : 20. Националите ни изравниха след 25:18, но в петия гейм паднаха с 10:15. В първата проверка в зала Шумице в Белград снощи пък националите ни паднаха с 1:3 гейма. Тази вечер Камило Плачи пусна в игра всички играчи, които можеха да играят. Само Тодор Скримов и Светослав Гоцев не влязоха на полет...