05/25/13 22:14

Волейболистите ни с втори успех срещу Португалия

Българският национален отбор по волейбол победи Португалия с 3:1 гейма в приятелска среща, която се игра в столичната зала „Христо Ботев“. Това бе втори пореден успех на момчетата на Камило Плачи над този съперник. Проверките са част от подготовката на тима за Световната лига. Националите ни взеха първите две части съответно с 25:17 и 25:23 точки. Португалците се върнаха в мача след 18:25, но успехът за националите ни дойде след 25:21 точки в последния гейм. Селекционерът заложи на следния състав: Георги Братоев, Цветан Соколов, Светослав Гоцев...