05/30/13 00:44

Марто Петров се разписа, но Купата на Каталуния отиде при Барса

Отборът Барселона спечели Купата на Каталуния след изпълнение на дузпи срещу Еспаньол. Редовното време завърши при резултат 1:1, а при наказателните удари момчетата на Тито Виланова бяха по-точни и реализираха 4 срещу 2 за своя съперник. Двубоят се проведе в град Леида на 15-хилядния стадион „Камп д'Еспортс“. Българският футболист Мартин Петров се появи в игра на полувремето и дори реализира втората дузпа за Еспаньол. Помощта на бързоногото крило обаче се оказа недостатъчна за успеха. В отсъствието на Виктор Валдес и Андрес Иниеста, които получ...