06/08/13 12:14

Бостън спечели и четвъртия мач срещу Питсбърг, класира се за финала

Отборът на Бостън записа четвърти пореден успех срещу Питсбърг във финалния пелйоф на Източната конференция. Хокеистите на Бринс се наложиха с 1:0, което класира тима на финала за Купа Стенли. Единственият гол в мача бе дело на Адам Маккуайд в третата част. В спора за отличието Бостън ще се изправи срещу победителя на Запад между Чикаго и Лос Анджелис Кингс. До този момент хокеистите на Чикаго имат преднина от 3:1 победи, а всичко може да приключи още тази вечер в поредния двубой от серията. Ако Блекхоукс играят срещу Бостън, то това ще бъде пъ...