06/24/13 10:52

Федерер: Обичам трудни жребии

„Обичам трудни жребии, ако искаш да спечелиш титлата, винаги трябва да победиш най-добрите тенисисти“, обяви Роджър Федерер, който днес започва защитата на титлата си от Уимбълдън с мач срещу Виктор Ханеску. Швейцарецът ще излезе на Централния корт на All England Club в 15:00 часа българско време, но ако иска да стигне до рекордна осма титла от турнира, най-вероятно ще трябва да победи Рафаел Надал на четвъртфиналите, Анди Мъри на полуфиналите и Новак Джокович във финалния мач. „Обичам трудни жребии, те не ме притесняват. Ние нямаме контрол вър...